You are here

Buitinė technika

Buitinė technika

Mes bendradarbiaujame su oficialiomis buitinės technikos gamintojų atstovybėmis Lietuvoje ir tiekiame prietaisus su šių atstovų garantijomis. Atsakingai užtikriname, jog visa buitinė technika, įsigyta pas mus, yra nauja, kokybiška, nedefektuota bei pristatoma sutartu laiku. Klientai, perkantys pas mus buitinę techniką kartu su virtuvės baldais, papildomai gauna šias paslaugas:

1. Prietaisai užsakomi iš anksto ir sandėliuojami tiekėjo sandėlyje be papildomo mokesčio (iki 3 mėn.);
2. Virtuvės baldų atvežimo dieną buitinė technika pristatoma nurodytu adresu;
3. Buitinė technika montuojama į Jūsų baldus be papildomo mokesčio (Išimtis: prietaisai, jungiami prie dujotiekio ir vandentiekio);

Nuoširdžiai rūpindamiesi savo Klientais, suteikiame jiems galimybę vienoje vietoje įsigyti virtuvę ir visus reikalingus buitinės technikos prietaisus. Norėdami užtikrinti geriausią pasirinktų prietaisų kainą, esame atviri Jūsų pasiūlymams bei pageidavimams!

Lietuvoje būtų sunku rasti geriau už mus perpratusius buitinės technikos rinką bei atidžiau nei mes sekančius visus jos pokyčius ir naujienas. Tad pagal Jūsų nurodytus reikalavimus , mes profesionaliai ir kruopščiai parinksime Jums tinkamiausius prietaisus, kurie atitinka Jūsų pageidavimus bei šiuo metu rinkoje yra geriausio kainos ir kokybės santykio derinys.

Esant pageidavimui, nemokamai Jus pakonsultuos mūsų salone  ir suteiks vertingą informaciją buitinės technikos profesionalai, atstovaujantys siūlomus prekinius ženklus.

Buitiniams prietaisams suteikiama 24 mėn. garantija.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Naujienlaiškio prenumerata Facebook puslapis

Užklausa

Pasiteiraukite,

o kaip galima suplanuoti Jūsų patalpą ?

Mielai suteiksime Jums informaciją apie baldus, projekto galimybes.